Ing. Ondřej Imlauf

43 let, podnikatel s laboratorní technikou pro stavebnictví

Od narození v roce 1978 žiji na Novém Suchdole. Na Suchdole jsem chodil do mateřské školy "u lesa", prošel základní školou až do devítky. Civilní službu jsem odkroutil také na Suchdole, na Akademii věd v Ústavu chemických procesů, moc rád na to vzpomínám. Při zaměstnání jsem vystudoval Vysokou školu finanční a správní a Bankovní institut VŠ, obor informatika a management. Přes šestnáct let podnikám v oboru laboratorní techniky pro stavebnictví.

S manželkou Lucií vychováváme dvě báječné holky a psa. Baví mě sport (fotbal), historie, péče o krajinu, lesnictví, rybníkářství, amatérské vinařství, hraní si s legem a jízda na traktoru…

V současném volebním období jsem zastupitelem a předsedou finančního výboru naší obce. Při kontrole hospodaření obce, jsem se snažil o konstruktivní dialog se všemi členy a vždy jsem hledal společný konsenzus. Myslím, že o plánovaném dálničním okruhu skrz naši obec můžeme vést vzrušené diskuse, ale na všem ostatním bychom se měli domluvit a táhnout za jeden provaz tak, aby to pro Suchdol bylo výhodné.

Za sebe vám můžu slíbit, že budu i nadále podporovat sport, hlavně výstavbu nové sportovní haly a přilehlého areálu. Budu se snažit, aby měl Suchdol šmrnc, a budu podporovat dobré myšlenky. A rozhodně nemám v plánu vylepšovat hospodářský výsledek developerských projektů na úkor obce a jejích obyvatel. Jsem otevřen diskusi i otázkám, nebojte se zeptat.

Zpět